פברואר יוצא מן הכלל במרכז קהילתי מפגשים: "היציאה מחושך לאור"
שרון כדר, מאמנת אישית לחיים, שאיבדה את מאור עיניה תוך 24 שעות במהלך ההריון הראשון שלה, מגוללת את סיפור חייה – סיפור על אובדן, בחירה בחיים, ניצחון והגשמה העצמית. הרצאה מרגשת ומעוררת השראה, חווייתית ואינטראקטיבית' המאפשרת למשתתפים לשאול ולהביע דעה בכל שלב.
רביעי, 14.2, בשעה 10:00 במרכז קהילתי מפגשים, חדר יהלום
כרטיסים במחיר ₪30 לקהל הרגיל ו- ₪10 לחברי ״קהילה תומכת״, ניתן לרכוש במזכירות ובאתר מפגשים: http://tinyurl.com/bd7vrxju
![הרצאה היציאה מחושך לאור](https://mazkeret-batya.muni.il/wp-content/uploads/2024/01/exit-from-darkness-to-light-1024x1024.jpg)