ארבע תנועות אמירה אחת!

ביום חמישי האחרון (2.11) התקיימו מעגלי שיח לזכרו של יצחק רבין ז"ל במחלקת הנוער . הערב  תוכנן הונחה ע"י תנועת הנוער "צמרת" והשינשיניות של המחלקת הנוער. לערב הגיעו כ60 בני נוער מכל התנועות במושבה- הנוער העובד והלומד, צמרת, הצופים ובני עקיבא.

הנושא השנתי של "צמרת" "באהבה" ולכן היה לנו מאוד חשוב לנצל את הבמה הזו, של יום הזיכרון לרצח רבין  בכדי להוריד את כל המסכות והתיוגים של כל תנועה ותנועה ובאמת להיות שווים

 כולנו שבעד אהבת חינם ואחדות אז אולי הסיפור הישן של פילוג ונפרדות לא עובד בשבילנו יותר , אנחנו ארבע תנועות מספרים סיפור חדש .הערב נפתח בטקס קצר של צמרת ובוא הם הדגישו שלא משנה מאיזה תנועה אתה מגיע או מאיזה רקע- דתי או חילוני, כולנו בעד שלום ונגד אלימות. בהמשך הערב נערך ניסוי חברתי, ובוא הקהל נשאל שאלות וכל מי שהשאלה נגעה לו הלך צעד קדימה, בכך ראינו כמה שאנו דומים למרות השוני בין התנועות ובין כל אחד ואחת מאתינו.
הערב המשיך בארבעה מעגילי שיח גדושים, ובמעגלים עסקנו בנושאים כמו- ההבדל בין מחאה להסתה, סובלנות, קבלה וכדומה. הערב היה מוצלח מאוד והשיח היה מלמד ובוגר. לערב אחד שמנו את המחלוקות והשוני  בין התנועות בצד והתאגדנו כחברה לשיח כה חשוב, לא לרצח!

4 תנועות אמירה אחת -    יושבים על הרצפה ומשוחחים ביניהם
   
 בני נוער מתנועות שונות משוחחים ומתדיינים  כולם יחד
   
 ארבעה נציגים אחד מכל תנועה  בני נוער מקשיבים לשיח